Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej

• autor: Krzysiek0185, 2013-10-15 21:42

W rozwinięciu podsumowanie statystyczne rundy jesiennej...

Minioną rundę zakończyliśmy na 11 miejscu w tabeli grupy IV krośnieńskiej klasy "C" z dorobkiem 3 punktów (1 zwycięstwo, 0 remisów, 9 porażek) i stosunkiem bramkowym 17-34. W meczach na własnym boisku zdobyliśmy 3 punkty (1 zwycięstwo, 0 remisów, 4 porażki) a stosunek bramek wynosił 8-16. Z kolei w spotkaniach wyjazdowych nie zdołaliśmy zdobyć żadnego punktu (0 zwycięstw, 0 remisów, 5 porażek) a stosunek bramkowy wynosił 9-18.

W rundzie jesiennej nasi zawodnicy obejrzeli 8 żółtych kartek, z czego: 3 - Gierlasiński Artur; 1 - Antczak Grzegorz, Dobosz Konrad, Dobosz Łukasz, Munia Mateusz, Piskorz Maciej.

Strzelcami bramek dla naszego zespołu byli: 5 - Piskorz Paweł, Wilk Paweł; 2 - Jaskółka Grzegorz; 1 - Chudy Bartłomiej, Jerzyk Sebastian, Pikuła Paweł, Piskorz Maciej; jedna bramka dla naszej zespołu padła po golu samobójczym zawodnika drużyny przeciwnej. Asysty przy strzelonych golach zaliczyli: 5 - Munia Mateusz, Piskorz Paweł; 1 - Chudy Bartłomiej, Pikuła Paweł. Punktacja kanadyjska przedstawia się następująco: 10 - Piskorz Paweł; 5 - Munia Mateusz, Wilk Paweł; 2 - Chudy Bartłomiej, Jaskółka Grzegorz, Pikuła Paweł; 1 - Jerzyk Sebastian, Piskorz Maciej.

Najwięcej spotkań w minionej rundzie rozegrali: Gierlasiński Artur, Munia Mateusz, Piskorz Paweł, Wilk Paweł (10 spotkań). Z kolei najwięcej minut na boisku przebywali: Gierlasiński Artur, Munia Mateusz, Wilk Paweł (900 minut).

W klasyfikacji strzelców naszej grupy prowadzi Kamil Konieczny (Wisłoka Niegłowice), który ma na swoim koncie 12 bramek.

Zarząd LKS Tajfun Łubno składa serdeczne podziękowania zawodnikom, trenerowi, kibicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w działalność i funkcjonowanie klubu w minionej rundzie. Runda jesienna nie była udana dla naszego klubu ale miejmy nadzieję, że poprawimy nasze wyniki i pozycję w tabeli w rundzie rewanżowej, na którą już teraz zapraszamy wszystkich kibiców.